My biSgen

ParçaLanmış, böLünmüş dünyama-kimLiğime müzik gezegeninden düşen ışığın göLgesi vursa yeter!….

FİLM : Ateşin Ortasında

leave a comment »

Sevgili Arkadaşlar,
"ATEŞİN ORTASINDA" Güney Afrika’da bir dönem yaşananları, Irkçı-Militarist yönetimlerin nasıl yönetimler olduğunu, anlamayı sağlayan izlemeye değer film, izlemeyen arkadaşların indirip izlemeleri için aşağıdaki linklere yükledim. 

Bu linklerden nasıl indireceğini bilmeyen arkadaşlar için sıkça sorulan bazı soruların yanıtlarını da, bu iletinin sonuna ekledim.
http://rapidshare.com/files/84762663/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part01.rar
http://rapidshare.com/files/84777898/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part02.rar
http://rapidshare.com/files/84794576/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part03.rar
http://rapidshare.com/files/84809133/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part04.rar
http://rapidshare.com/files/84822886/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part05.rar
http://rapidshare.com/files/84857095/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part06.rar
http://rapidshare.com/files/84869590/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part07.rar
http://rapidshare.com/files/84882337/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part08.rar
http://rapidshare.com/files/84893350/Ate__351_in_Ortas__305_nda.part09.rar
Ateşin Ortasında filmi, Güney Afrika’da Mandela’nın Yönetime gelmeden önce ülkesin’de yaşananların, sıradan bir insan olan, Güney Afrikalı Patrick Chamusso (Derek Luke) ve eşi Precious’un (Bonnie Henna) başından geçenler ekseninde anlatıldığı bir film.
Filmi  nasıl indireceğini bilmeyen arkadaşlar indirmeye başlmadan önce aşağıdaki açıklamaları okumasını öneririm.
Her hangi bir aşamada takılan arkadaşlar, hangi aşamada nasıl bir sorunla karşılaştığını yazması halinde seve seve yardımcı olabilirim.
Keyifli izlemeler
sevgiyle kalın
ergün eşsizoğlu


RAPİDDEN FİLM İNDİRME
Size adım adım anlatmaya çalışacağım:
1-Masa üstünde veya PC nizde uygun gördüğünüz yerde filmin parçalarını indireceğiniz ve sonradan birleştirme işleminin yapılacağı bir dosya oluşturun.
2– verilen linklerden ilkine tıklıyorsunuz. Bir İE sayfası açılacak. Linke tıkladığınızda açılmassa copy edip İE a yapıştırarak linki açabilirsiniz. Açılan İE sayfasının alt kısmına doğru geldiğinizde iki sutun göreceksiniz. Birinci sutun Premium başlıklı, ikincisi ise Free başlıklı sutundur.
3Free yazan sutunun alt kısmında  Free yazan bir düğme (Sekme) göreceksiniz. Buraya tıklayın.Buraya tıkladığınızda yeni bir İE sayfası açılacaktır.
4-Yeni açılan sayfanın aşağılarına doğru indiğinizde ortalara doğru bir yerde sürekli azalan bir rakam göreceksiniz. Bu rakamın sürekli geriye doğru azaldığını göreceksiniz. Bu rakamlar sıfıra  gelince bir iki saniye sonra azalan rakamların olduğu bölgede yeni bir görünüm gelecek.
5-Bu yeni görünüm şöyle: Aşağı kısımlarda üç tane veya dört tane birbirine bitişik olarak değişik renklerde veya aynı renkte harf veya rakam olan anahtar şifre gelecek. Burada yazı olan şifreleri yan tarafında veya altında bir boşluk göreceksiniz oraya yazıyorsunuz, Olduğu gibi. Yazdıktan sonra hemen bu satırın altında veya yanında üzerinde "dowload" kelimesi geçen bir sekme göreceksiniz.Bu sekmeye tıkladığınızda yükleme bilgisayarınızdaki yükleme proğramlarından birisi vasıtasıyla başlar.
6-Bu şekilde sırasıyla tek tek bütün parçaları önceden açtığınız dosyaya yüklüyorsunuz. Bütün parçaları indirdikten sonra parçalardan birine tıkladığınızda bütün parçalar birleşerek tek parça film haline gelir rar dosyanın içinde. Buradan çıkararak filmi tek parça halinde izleyebilirsiniz. Parçaları kısım kısım izlemek mümkün değildir.
7– Rapide paralı üye olmayanlar ikinci kısmı indirmeye çalıştığında belirli bir süre geçmesi istenir. Bu durumda Modemin (Bilgisayarın değil, ADSL Modeminin) elektirik fişini çıkarıp (Veya düğmeliyse kapatarak) on saniye bekledikten sonra tekrar taktığınızda veya açtığınızda Rapid sizin yeni IP nizi anlayamacağı için hemen ikinci kısmı indirerek devam edersiniz. Her kısmı bu dediğim işlemi yaparak peşpeşe indirme yapabilirsiniz.
Takıldığınız bir nokta olursa yazmanız halinde seve seve yardımcı olurum.
sevgiyle kalın
ergün
"PAYLAŞILMAYAN BİLGİ BİLGİ DEĞİLDİR."

teşekkürLer eRgün bey…linkler güncellenmeyecektir…

Reklamlar

Written by My biSGen

19 Şubat 2008 01:21

KUŞBAKIŞI, SORU-N-LAR ORTA YERE..., SİNEMA-FİLM kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: